Географія. 9 клас: орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової ате

код: Г610006У

В. Ф. Вовк.

Географія. 9 клас : орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації / В. Ф. Вовк. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 64 c. ISBN 978-617-09-2750-7.
Посібник містить 16 варіантів завдань для проведення державної підсумкової атестації із географії для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник складений відповідно до чинної навчальної програми з географії. До збірника пропонується електронний додаток, що містить два варіанти екзаменаційних робіт, які можна завантажити безкоштовно.
Призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів географії.
УДК [91:372.8](075.3)
ББК 74.262.8я721