Англійська мова. 9 клас: відповіді до всіх завдань. До посібника «Англійська мова. 9 клас. Орієнтовн

код: И146051УА

Мясоєдова Світлана Вадимівна, Павліченко Оксана Ми

Англійська мова. 9 клас : відповіді до всіх завдань. До посібника «Англійська мова. 9 клас. Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації» / С. В. Мясоєдова, О. М. Павліченко. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 32 с. — (Екзамен без проблем) ISBN 978-617-09-2717-0
Посібник укладено відповідно до видання «Англійська мова. 9 клас. Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації» (уклад. Коса І. Т., Задубняк Ю. А., Мясоєдова С. В., Пащенко Л. В.). Матеріал у посібнику подано у зручній формі для системної й ефективної підготовки учнів до екзамену. Книга допоможе учням 9 класу підготуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови. Теми можуть бути також використані під час підготовки до уроків у 9—11 класах загальноосвітніх шкіл.
ББК 74.261.7Англ+81.2Англ