Алгебра. 7 клас: зошит для контролю навчальних досягнень

код: Т487006У

Корнієнко Т. Л.

Алгебра. 7 клас : зошит для контролю навчальних досягнень / Т. Л. Корнієнко, В. І. Фіготіна. — 5-те вид. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 48 с. ISBN 978-617-09-2404-9 Зошит відповідає вимогам чинної програми з математики для 7 класу загальноосвітніх
навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з алгебри. У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. На сайті interactive.ranok.com.ua учні можуть в онлайн-режимі підготуватися до контрольних робіт, наведених у посібнику: розв’язати завдання тренувальних варіантів контрольних робіт, здійснити самоконтроль, ознайомитись із розв’язаннями завдань. Учитель може отримати інформацію про результати проходження тестування учнями. Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь-яким чинним підручником з алгебри для 7 класу. Призначено для учнів 7 класу закладів загальної середної освіти і вчителів математики.
УДК [512:37.016](076.1)

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.