Ridnashkola - електронні книги
Геометрія. 7 клас: зошит для контролю навчальних досягнень

Геометрія. 7 клас: зошит для контролю навчальних досягнень

код: Т487007У
автор:

С. П. Бабенко.

Геометрія. 7 клас : зошит для контролю навчальних досягнень / С. П. Бабенко. — 5-те вид. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 48 с.
ISBN 978-617-09-2405-6 Зошит відповідає вимогам чинної програми з математики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з геометрії. У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для перевірки рівня засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою або частиною теми. На сайті interactive.ranok.com.ua учні можуть в онлайн-режимі підготуватися до контрольних робіт, наведених у посібнику: розв’язати завдання тренувальних варіантів контрольних робіт, здійснити самоконтроль, ознайомитись із розв’язаннями завдань. Учитель може отримати інформацію про результати
проходження тестування учнями. Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь-яким чинним підручником з геометрії для 7 класу. Призначено для учнів 7 класу закладів загальної середньої освіти і вчителівматематики.
УДК [514:37.016](076.1) 

12.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF