ДПА Українська мова. Літературне читання. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт д

код: Н508014У

Шевченко К.М., Ротфорт Д.В., Щербак Г.В., Діптан Н

Посібник містить 10 орієнтовних інтегрованих контрольних робіт  у двох варіантах до підсумкових контрольних робіт з української мови та літературного читання в закладах загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. Орієнтовні контрольні роботи  відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009). Пропоновані завдання охоплюють усі теми, що вивчає четвертокласник протягом навчального року, і спрямовані на перевірку мовних знань та рівня сформованості умінь і навичок з літературного читання.
Також посібник містить безкоштовний електронний додаток: варіант контрольної роботи двох видів. Призначено для вчителів та учнів  початкової школи.
УДК [811.161.2:37.091.26] (076)

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.