Німецька мова. 11 клас: Комплексний зошит для контролю знань (рівень стандарту)

код: И16202УН

Гоголєва Г. В.

Г96 Німецька мова. 11 клас: Комплексний зошит для контролю знань (рівень стандарту).— Х.: Ранок, 2011.— 80 с.
ISBN 978–617–540–451–5
Комплексний зошит для контролю знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 11 класів. Завдання побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестовими технологіями. Видання також містить безкоштовний кольоровий додаток — підсумкову контрольну роботу в формі гри. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
УДК 811.36 = 111(076)
ББК 81.2 Нім -922

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.