код: Г949009У

Гісем О.О.

Громадянська освіта (рівень стандарту). 10 клас: зошит для оцінювання результатів навчання / О.О. Гісем. - Харків: Вид-во "Ранок", 2019. - 48 с.
ISBN 978-617-09-4808-3.
Посібник містить завдання для тематичного, семестрового та річного оцінювання результатів навчання учнів 10-х класів з курсу "Громадянська освіта (рівень стандарту)". У кожному варіанті тематичного оцінювання подано завдання різних видів складності, які дозволяють перевірити рівень теоретичних знань та набутих навичок. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до тематичного та річного оцінювання. Посібник призначенний для учнів закладів загальної середньої освіти й учителів.
УДК [316:372.8](076.1)