Математика. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних

код: Н508007У

Шевченко К. М.

Математика. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для закл. заг. серед. освіти / К. М. Шевченко, Д. В. Ротфорт, А. А. Назаренко, Н. В. Діптан.
— Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 64 с.
ISBN 978-617-09-2663-0
Посібник містить 10 комбінованих та 8 тестових орієнтовних контрольних робіт у двох варіантах до підсумкових контрольних
робіт для закладів загальної середньої освіти. Орієнтовні контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009). Пропоновані завдання охоплюють усі теми, що вивчає четвертокласник протягом навчального року, і спрямовані на перевірку знань з математики та обчислювальних умінь. Також посібник містить безкоштовний електронний додаток: варіант орієнтовної комбінованої та тестової контрольної роботи. Призначений для вчителів та учнів початкової школи.
УДК [51:37.091.26](076)

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.