Німецька мова. 10 клас: тестовий зошит (до підруч. «Німецька мова (10-й рік навчання, рівень стан- д

код: И803006УН

Сотникова С. І.

Німецька мова. 10 клас : тестовий зошит (до підруч. «Німецька мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» для 10 кл. закл. загальн. середн. освіт. «Dеutsch lernen ist super!») / С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 64 c. : іл.
ISBN 978-617-09-4784-0
Тестовий зошит, укладений до підручника, містить різнорівневі завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів до зошита включено семестрове тестування з усіх видів мовленнєвої діяльності (зорового сприймання, сприймання на слух, усного й писемного продукування, усної й писемної взаємодії). Для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти і вчителів німецької мови.
УДК [811.112.2:37.091.275](076.1)