код: И803003УН

Сотникова С. І.

Німецька мова. 10 клас: тестовий зошит (до підруч. «Німецька мова (6-й рік навчання, рівень стандарту)» для 10 кл. закл. загальн. середн. освіт. “H@llo, Freunde!”) / С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 64 c. : іл.
ISBN 978-617-09-4750-5
Тестовий зошит містить різнорівневі й різноманітні завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включено семестрове тестування з усіх видів мовленнєвої діяльності (зорового сприймання, сприймання на слух, усного й писемного продукування, усної й писемної взаємодії). Для учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти й вчителів німецької мови.
УДК [811.112.2:37.091.26](079)