Англійська мова. 8 клас: зошит для контролю рівня знань (до підруч. А. М. Несвіт)

код: И141038УА

Павліченко О. М.

Англійська мова. 8 клас : зошит для контролю рівня знань (до підруч. А. М. Несвіт) / О. М. Павліченко. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. — 64 с. : іл.
ISBN 978-617-09-4721-5
Зошит для контролю рівня знань, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 8 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 8 класу закладів загальної середньої освіти з урахуванням останніх змін. Він містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 8 класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. Для учнів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
УДК [811.111:37.091.26](076.1)