код: И383005УН

Біда С. О.

Німецька мова. Граматичний практикум : збірник граматичних вправ для початкового рівня / С. О. Біда. — 6-те вид., випр. і доповн. — Харків : Вид-во «Ранок», 2017. — 320 с. : іл.
ISBN 978-966-672-131-3
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть сформулювати і зрозуміти правила німецької граматики, та тести з ключами для самоконтролю. Посібник укладений відповідно до чинної програми з іноземних мов, з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома.
Для учнів 3—6 класів закладів загальної середньої освіти незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку.
УДК [811.112.2:81’36](076.5)