Зарубіжна література (рівень стандарту). 10 клас: розробки уроків

код: Д281065У

Полулях Н. С.

Зарубіжна література (рівень стандарту). 10 клас : розробки уроків / Н. С. Полулях, І. Л. Столій. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 192 с. — (Серія «Сучасний майстер-клас»).
ISBN 978-617-09-4717-8.
Посібник містить розробки лекційно-практичних (комбінованих) уроків, уроків розвитку мовлення, контролю рівня сформованості
компетентностей. Плани-конспекти охоплюють усі твори, подані програмою як для обов’язкового вивчення, так і на вибір учителя
та учнів, і передбачають різноманітні форми роботи. Уроки розроблені таким чином, щоб не лише дати учням передбачений програмою обсяг інформації, а й сформувати необхідні предметні та ключові компетентності. Безкоштовний електронний додаток до книги містить календарно-тематичний план, плани-конспекти нестандартних уроків, роздавальні матеріали для учнів тощо. Видання відповідає чинній програмі. Призначене для вчителів-словесників та студентів філологічних факультетів.
УДК 371.214:82.0(100)