Зарубіжна література. 8 клас : зошит для контролю навчальних досягнень учнів

код: Д487036У

Столій І. Л.

Зарубіжна література. 8 клас : зошит для контролю навчальних досягнень учнів / І. Л. Столій, Н. С. Полулях. — Х. : Вид-во «Ранок», 2018. — 48 с.
ISBN 978-617-09-3003-3.
Посібник містить матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Матеріали для поточного і підсумкового контролю подаються у двох рівнозначних варіантах. Завдання диференційовані за рівнями складності. Час виконання кожної роботи поточного контролю — 10–15 хвилин (залежно від рівня підготовки учнів, мети, яку ставить перед собою вчитель), контрольної роботи — 40 хвилин. Видання призначене для учнів 8 класу загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання.
УДК [82:37.091.64](076.1)