Зарубіжна література. 7 клас : зошит для контролю навчальних досягнень учнів

код: Д487004У

Столій І. Л.

Зарубіжна література. 7 клас : зошит для контролю навчальних досягнень учнів / І. Л. Столій. — Х. : Вид-во «Ранок», 2019. — 48 с.
ISBN 978-617-09-2461-2.
Посібник містить матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури. Матеріали для поточного і підсумкового контролю подаються у двох рівнозначних варіантах. Завдання диференційовані за рівнями складності. Час виконання кожної роботи поточного контролю — 10–15 хвилин (залежно від рівня підготовки учнів, мети, яку ставить перед собою вчитель), контрольної роботи — 40 хвилин. Для підсумкового контролю пропонуються контрольні роботи у формі виконання завдань (форма 1) і у формі контрольного класного твору (форма 2). Видання призначене для учнів 7 класу загальноосвітніх шкіл з українською мовою навчання.
УДК [82:37.091.64](076.1)