Основи здоров’я. 5 клас : робочий зошит

код: Ш900396У

Тагліна О. В.

Основи здоров’я. 5 клас : робочий зошит / О. В. Тагліна. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018.— 64 с.+ дод. (16 с.).
ISBN 987–617–09–1194–0
Робочий зошит охоплює всі теми, передбачені чинною програмою з предмета «Основи здоров’я» для 5 класу загальноосвітніх
навчальних закладів. Кожний урок містить завдання різних рівнів складності. Посібник допоможе організувати вивчення нових тем, дасть можливість оцінити знання учнів, сформувати їхні практичні вміння та навички самостійної роботи. У вкладиші, що відділяється від основного зошита, розміщено завдання для тематичного контролю знань. На сайті interactive.ranok.com.ua розміщений електронний додаток, у якому запропоновані практичні завдання за оновленою програмою та тренувальні тестові завдання для підготовки до контролю знань. Зошит призначений для учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
УДК [371.71:372.8](076.5