код: Д400012У

Воскресенська Н. О.

Українська мова. 3 клас : зошит для успішного набуття орфографічних та пунктуаційних навичок / Н. О. Воскресенська, К. О. Воскресенська. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 48 с. — (Серія «Грамотійко»).
ISBN 978-617-09-0526-0.
Навчальний матеріал, запропонований у серії посібників «Грамотійко», покликаний сприяти виробленню в учнів 2—4 класів орфографічних і пунктуаційних умінь і навичок. У посібнику автори презентують різнотипні вправи й завдання, спрямовані на формування мовленнєвої компетенції учнів 3-го класу: уміння вживати букви на позначення голосних і приголосних звуків, парних
дзвінких і глухих приголосних, застосовувати правила перевірки написання слів із ненаголошеними голосними [е], [и] в корені, що перевіряються наголосом, дотримуватися правил правопису префіксів роз-, без-, з- (с-), уживати апостроф після префіксів, що закінчуються на приголосний звук, користуватися орфографічним та іншими словниками (тлумачним, перекладним та ін.).
Цікаві вправи допоможуть урізноманітнити навчальний процес як на уроках, так і в позаурочний час.
УДК 811.161.2(076.5)

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.