Англійська мова. 2 клас : відривні картки (до підруч. О. Д. Карп’юк)

код: И103115УА

Куварзіна М. В.

Англійська мова. 2 клас : відривні картки (до підруч. О. Д. Карп’юк) / М. В. Куварзіна. — 4-те вид., випр. і доповн. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 96 с. : іл. — (Серія «Експрес-контроль»).
ISBN 978-617-09-0652-6
Посібник укладено відповідно до оновленої програми з іноземних мов для початкових класів закладів загальної середньої освіти.
Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи другокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота розрахована на 7—10 хвилин. Для учнів закладів загальної середньої освіти, вчителів англійської мови.
УДК [811.111:373.3](076.1)