Англійська мова. 4 клас : відривні картки (до підруч. О. Д. Карп’юк)

код: И103131УА

Куварзіна М. В.

Англійська мова. 4 клас : відривні картки (до підруч. О. Д. Карп’юк) / М. В. Куварзіна. — 2-ге вид., випр. і доповн. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 80 с. : іл. — (Серія «Експрес-контроль»).
ISBN 978-617-09-3091-0
Посібник укладено відповідно до оновленої програми з іноземних мов для початкових класів закладів загальної середньої освіти.
Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів четвертих класів на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях. Кожна самостійна робота розрахована на 7—10 хвилин. Для учнів закладів загальної середньої освіти, вчителів англійської мови.
УДК [811.111:373.3](076.1)