Англійська мова. 8 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт)

код: И530097УA

Ходаковська О. О.

Англійська мова. 8 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт) / О. О . Ходаковська. — Харків :
Вид-во «Ранок», 2018. — 80 с.
ISBN 978-617-09-4048-3
Робочий зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 8 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 8 класу закладів загальної середньої освіти з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті*, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. У мовному портфоліо для самоконтролю навчальних досягнень втілені новітні світові тенденції мовної освіти. Інтерактивні завдання й портфоліо розміщені на сайті interactive.ranok.com.ua. Для учнів закладів загальної середньої освіти, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.016](076.5)