Ми — українці. 3 клас : зошит з патріотичного виховання

код: Н900959У

Гусельникова І. А.

Ми — українці. 3 клас : зошит з патріотичного виховання / І. А. Гусельникова, Н. В. Печериця. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 48 с.: іл.
ISBN 978-617-09-2615-9
Видання «Ми — українці» призначене для учнів 3 класу і може використовуватися як додатковий матеріал у реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на уроках та в позаурочний час. Пізнавальна інформація про державу для маленьких громадян України подана у формі різноманітних ігрових завдань та цікавих текстів для читання. На учнів чекають тематичні лабіринти, ребуси, кросворди тощо. Пропоновані завдання сприятимуть розвитку логічного мислення, концентрації уваги, тренуванню пам’яті, опануванню навичок читання та вмінню працювати з текстом. Кольорові ілюстрації та фотоматеріали зацікавлять дитину фактами з історії нашої країни та розвиватимуть творчі здібності учнів.
УДК 37.017.4