Ridnashkola - електронні книги
Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 2

Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 2

код: Д133003У
автор:

Яковлєва Наталія Вікторівна

Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 2 / Н. В. Яковлєва. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 44 с.  + Додаток (4 с.). — (Серія «Дитина»).
ISBN 978-617-09-1747-8.
«Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 2» містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Метою посібника є забезпечення умов для художньої діяльності дитини: індивідуальної, у малих підгрупах. Альбом можна використовувати у ДНЗ, у центрах розвитку дитини, у родині. Видання складається із методичних сторінок та додатків до занять — частково декорованих основ (у двох варіантах) для дитячої роботи. Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної
культури. Посібник надає можливість реалізувати творчий потенціал маленького митця та спонукає до подальшої самостійної творчості; розрахований на співпрацю дитини з батьками та педагогами. Видання призначене для дітей дошкільного віку, вихователів ДНЗ, керівників гуртків, гувернерів, батьків.
УДК [746.35:373.21](072) 

25.00 грн.
*після оплати не закривайте вікно оплати, а натисніть ссилку "Повернутись на сайт" для отримання книги

Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF