Англійська мова. 6 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт)

код: И900691УА

Мясоєдова С. В.

Англійська мова. 6 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт) / С. В. Мясоєдова. — 7-ме вид., випр. і доповн. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 104 с. : іл.
ISBN 978-617-09-2089-8
Робочий зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 6 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті*, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. У мовному портфоліо для самоконтролю навчальних досягнень втілені новітні світові тенденції мовної освіти.Інтерактивні завдання й портфоліо розміщені на сайті interactive.ranok.com.ua. Для учнів загальноосвітніх шкіл, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.016](076)