Ridnashkola - електронні книги
Англійська мова. 5 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт)

Англійська мова. 5 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт)

код: И900373УА
автор:

Мясоєдова С. В.

Англійська мова. 5 клас : робочий зошит (до підруч. А. М. Несвіт) / С. В. Мясоєдова, В. О. Гусева, І. Б. Гуменюк. — 6-те вид., випр. і доповн. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 112 с. : іл. ISBN 978-617-09-1503-0
Робочий зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 5 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті*, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. У мовному портфоліо для самоконтролю навчальних досягнень втілені новітні світові тенденції мовної освіти. Інтерактивні завдання й портфоліо розміщені на сайті interactive.ranok.com.ua. Для учнів загальноосвітніх шкіл, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.016](076) 

25.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF