Математика. 4 клас : зошит для контролю навчальних досягнень

код: Т105013У

Скворцова С. О.

Математика. 4 клас : зошит для контролю навчальних досягнень / С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко. — 3-тє вид. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 48 с.
ISBN 978-617-09-2378-3
Посібник містить матеріали для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів, а також для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 4 класі. Для тематичної перевірки подано комбіновані контрольні роботи, для підсумкової — робота в тестовій формі. У посібнику також наявні роботи для перевірки навичок усних обчислень. Для поточного контролю пропонуються самостійні роботи. Зміст посібника відповідає вимогам оновленої навчальної програми з математики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948), а також чинним орієнтовним вимогами до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 р. № 1009). Видання може бути використано для роботи за будь-яким чинним підручником з математики. Призначено для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
УДК [51:37.091.26](076)