Українська мова. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навча

код: Н508008У

Курганова Н. В.

Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних закладів / Н. В. Курганова, Н. В. Діптан, А. А. Назаренко. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 48 с.
ISBN 978-617-09-2664-7
Посібник містить 22 комбіновані контрольні роботи для підсумкових контрольних робіт з української мови в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009). Пропоновані завдання охоплюють усі теми, що вивчає четвертокласник протягом навчального року, і спрямовані на перевірку знань із мови і мовних умінь. Також посібник містить безкоштовний електронний додаток: матеріали для вчителя і варіант контрольної роботи. Призначено для вчителів та учнів початкової школи.
УДК [811.161.2:37.091.26] (076)
Додаткові матеріали до посібника можно завантажити за посиланням: http://interactive.ranok.com.ua/course/pochatkova-shkola/ykranska-mova-4-klas-dlya-shkl-z-ykr-movoyu-navchannya?chapter=244