Ridnashkola - електронні книги
Математика. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних

Математика. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних

код: Н508007У
автор:

Шевченко К. М.

Математика. 4 клас. Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних закладів / К. М. Шевченко, А. А. Назаренко, Н. В. Діптан. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 64 с.
ISBN 978-617-09-2663-0
Посібник містить 12 комбінованих та 7 тестових контрольних робіт у двох варіантах до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних закладів. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання
навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).
Пропоновані завдання охоплюють усі теми, що вивчає четвертокласник протягом навчального року, і спрямовані на перевірку знань з математики та обчислювальних умінь. Також посібник містить безкоштовний електронний додаток: матеріали для вчителя та варіант контрольної роботи. Призначений для вчителів та учнів початкової школи.
УДК [51:37.091.26](076) Додаткові матеріали до посібника можно завантажити за посиланням: http://interactive.ranok.com.ua/course/pochatkova-shkola/matematika-4-klas?chapter=243 

15.00 грн.
*після оплати не закривайте вікно оплати, а натисніть ссилку "Повернутись на сайт" для отримання книги

Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF