Фізика. 9 клас : збірник задач

код: Т741002У

Гельфгат І. М.

Фізика. 9 клас : збірник задач / І. М. Гельфгат, І. Ю. Ненашев. — 2-ге вид. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 176 с. — іл.
ISBN 978-617-09-3318-8
Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. Збірник побудований максимально зручно для вчителя та учнів. Наведено приклади розв’язування задач; подано відповіді до більшості задач, а також вибірково вказівки та розв’язання. Уміщено тести для самоперевірки та відповіді до них. Наявність однотипних задач дозволяє здійснити оптимальний добір задач для домашніх завдань та самостійних робіт. Задачі для допитливих допоможуть учням перевірити глибину отриманих знань і підготуватися до олімпіад з фізики. Збірник містить додаток, що складається з довідкових таблиць і математичного довідника.
Призначено для учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти та вчителів фізики.
УДК [53:37.016](076.1)