Ridnashkola - електронні книги
Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь

Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь

код: О134077У
автор:

С. М. Ванжа, Т. В. Власова, О. В. Моспан, Т. І. Ож

Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь / уклад. С. М. Ванжа, Т. В. Власова, О. В. Моспан, Т. І. Ожимова. — Харків: Вид-во «Ранок», 2018. — 320 с. — (Серія «Сучасна дошкільна освіта»).
ISBN 978-617-09-2682-1
У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми
старшої групи ДНЗ. Він складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня. Під час складання плана був врахований наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності». Цей посібник можна використовувати як робочий календарний план, в який необхідно тільки вписати: індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартувальні заходи, роботу щодо попередження дитячого травматизму та роботу з батьками.
УДК 373.2.016 

45.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF