Англійська мова. 9 клас : робочий зошит (до підруч. О. Д. Карп’юк)

код: И530158УА

Мясоєдова С. В.

Англійська мова. 9 клас : робочий зошит (до підруч. О. Д. Карп’юк) / С. В . Мясоєдова. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 96 с. : іл.
ISBN 978-617-09-3825-1
Робочий зошит, укладений до підручника О. Д. Карп'юк «Англійська мова. 9 клас», відповідає чинній програмі з іноземних мов для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті*, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. У мовному портфоліо для самоконтролю навчальних досягнень втілені новітні світові тенденції мовної освіти. Інтерактивні завдання й портфоліо розміщені на сайті interactive.ranok.com.ua. Для учнів загальноосвітніх шкіл, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.016](076.5)