Природознавство. 4 клас : робочий зошит : до підручника І. В. Грущинської

код: Н530016У

Діптан Н. В.

Природознавство. 4 клас : робочий зошит : до підручника І. В. Грущинської / Н. В. Діптан. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 64 с. : іл.
ISBN 978-617-09-2573-2
Робочий зошит призначений для учнів 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає програмі з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948. Різнорівневі завдання з використанням діаграм, таблиць, схем сприятимуть розвитку мислення учнів, збагатять їхні уявлення про навколишній світ, навчать досліджувати під час екскурсій зміни в природі, виконувати цікаві практичні роботи, прості досліди, захищати проекти. Вкладка (кольорові й контурні карти) ознайомить учнів з природою усього світу, а також допоможе виконувати завдання в зошиті й дбайливо ставитися до природи. Для вчителів пропонується безкоштовний електронний додаток «Методичні рекомендації».
УДК [502.2:37.016 ](076.5)