Сходинки до вершин : зошит для тематичного оцінювання. 3 клас

код: Н123009У

Назаренко А. А.

Сходинки до вершин : зошит для тематичного оцінювання. 3 клас / А. А. Назаренко, Д. В. Ротфорт, Г. Ж. Іванова, К. М. Шевченко, Г. В. Щербак. — Х. : Вид-во «Ранок», 2018. — 160 с. : іл.
ISBN 978-617-09-3186-3
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009). Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос. Учитель може скористатися безкоштовним додатковим матеріалом (методичні рекомендації, тексти для перевірки навичок читання вголос та тексти для усних переказів), який міститься на сайті interactive.ranok.com.ua.
УДК [371.27:373.3](076.3)