Сходинки до вершин: зошит для тематичного оцінювання. 2 клас

код: Н123008У

Назаренко А. А.

Сходинки до вершин : зошит для тематичного оцінювання. 2 клас / А. А. Назаренко, Д. В. Ротфорт, Г. Ж. Іванова, К. М. Шевченко, Г. В. Щербак. — Х. : Вид-во «Ранок», 2018. — 144 с. : іл.
ISBN 978-617-09-3185-6
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів
(з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009). Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос. Учитель може скористатися безкоштовним електронним додатком, який міститься на сайті interactive.ranok.com.ua.
УДК [371.27:373.3](076.3)