Англійська мова. 6 клас : зошит з аудіювання

код: И148004УА

І. В. Доценко, О. В. Євчук

Англійська мова. 6 клас : зошит з аудіювання / І. В. Доценко, О. В. Євчук. — Харків : Вид-во «Ранок», 2017. — 48 с. : іл.
ISBN 978-617-09-1992-2
Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що буде сприяти підвищенню зацікавленості школярів у вивченні англійської мови як засобу спілкування з однолітками та розширенню їхнього кругозору. Для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.016](076)