Матеріали до логопедичних занять

код: Н901059У

Рожнів В. М.

Матеріали до логопедичних занять/ В. М. Рожнів. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. — 96 с.
ISBN 978-617-09-2868-9
У навчально-методичному посібнику наведені методичні рекомендації щодо роботи із серією логопедичних зошитів «Вимовляйчик». Запропоновані артикуляційні, дихальні та голосові вправи, мовленнєві ігри орієнтовані на формування правильної звуковимови, розвиток фонематичного сприйняття і збагачення словникового запасу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Посібник призначений для логопедів, вихователів, учителів початкової школи та батьків.
УДК 376:616.89-008.434

*одразу вказуйте свою електронну пошту: На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт , яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.