Дивосвіт. 1 клас: календарно-тематичний план. У 4-х частинах. Ч. 1

код: Н806005У

Тагліна О. В.

Дивосвіт. 1 клас : календарно-тематичний план. У 4 ч. Ч. 1 / О. В. Тагліна, Г. Ж. Іванова. — Харків : Вид-во «Ранок», 2017. — 32 с., іл.
ISBN 978-617-09-3643-1
Календарно-тематичний план розроблено на основі вимог чинного Держстандарту початкової освіти (освітня галузь «Людина і світ»). Поданий посібник входить до складу навчально-методичного комплекту «Дивосвіт», який за своїми цілями і змістом є інтегрованим і пропедевтичним, що буде першим кроком до нової української школи. Календарний план містить таблицю тем курсу «Дивосвіт» та інтегрованих предметів «Природознавство» і «Основи здоров’я», календарно-тематичний план курсу «Дивосвіт» та порівняльну таблицю тем курсів «Дивосвіт» і «Дивослово». У посібнику окреслено напрями формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи специфіку конкретного класу і школи. Також учитель зможе скористуватися безкоштовним лектронним додатком (методичні рекомендації до кожної сторінки навчального зошита), який міститься на сайті http://interactive.ranok.com.ua . Призначено для вчителів початкової школи.
УДК 502:37.091.214