Букви, звуки та склади: Зошит для дітей 5–7 років

код: Н900616У

Ващенко О. Л.

Букви, звуки та склади: Зошит для дітей 5–7 років. — Х.: Вид-во «Ранок», 2017. — 64 с.: іл.
ISBN 978–611–540–996–9
Посібник призначений для роботи з дітьми 5–7 років, які збираються йти до школи. У ньому пропонуються завдання на ознайомлення зі звуками та буквами української абетки, опрацювання звукових схем, поділу слів на склади, визначення наголосу тощо. На сторінках зошита діти навчаться складати речення за схемами та малюнками, поєднувати звуки в склади, а склади — у слова, робити звуковий аналіз слів, розрізняти звуки і т. ін. У посібнику також містяться скоромовки, чистомовки, загадки, вірші про букви. Крім того, дошкільнятам пропонується штрихувати, наводити, домальовувати елементи букв, «заховані» в зображеннях предметів і тварин, тобто готувати руку до написання літер.
УДК 372.46:373.21