Зошит майбутнього першокласника. У 3 частинах. Частина 3

код: Д284005У

Назаренко А. А.

Зошит майбутнього першокласника. У 3 частинах. Частина 3 / А. А. Назаренко, О. П. Яковлева. — 2-е вид., доп. — Х. : Вид-во «Ранок», 2017. — 32 с. — (Серія «Впевнений старт»).
ISBN 978-617-09-1953-3.
Навчальний посібник «Зошит майбутнього першокласника» спрямований на підготовку дитини до шкільного життя у родині, групах дошкільних навчальних закладів, підготовчих групах при школах, у центрах розвитку дитини. Посібник відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти. Завдання враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистому розвитку дітей, дають можливість зробити заняття цікавими та змістовними. Робота з посібником сприятиме наданню обов’язкової дошкільної освіти всім дітям та забезпеченню однакових стартових можливостей для всіх майбутніх першокласників. Призначено для батьків, вихователів, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Дошкільне виховання» — усіх, хто займається підготовкою дитини 5—6 років до шкільного життя.
УДК 372.3(076)