Ridnashkola - електронні книги
Німецька мова. 9 клас : календарно-тематичний план з урахуванням компетентнісного потенціалу предмет

Німецька мова. 9 клас : календарно-тематичний план з урахуванням компетентнісного потенціалу предмет

код: И812018УН
автор:

С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва

Німецька мова. 9 клас : календарно-тематичний план з урахуванням компетентнісного потенціалу предмета (до підруч. «Німецька мова (5-й рік навчання). H@llo, Freunde! 9(5)») / С. І. Сотникова, Г. В. Гоголєва. — Харків : Вид-во «Ранок», 2017. — 48 с.
ISBN 978-617-09-3566-3
Календарно-тематичний план, укладений до підручника німецької мови для 9-го класу «H@llo, Freunde!», передбачає використання відповідного навчально-методичного комплекту й відповідає чинній програмі з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Посібник ґрунтується на особистісно зорієнтованому і компетентнісному підходах у навчанні. До кожного уроку подаються предметні і ключові компетентності, що формуються, а також інтегровані змістові лінії. Видання оформлене таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати: у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом.
Для вчителів німецької мови.
УДК [811.112.2:37.091.32](073) 

20.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF