Театр у дитячому колективі. Старший вік

код: О134134У

Яковенко Л. В.

Театр у дитячому колективі. Старший вік /Л. В. Яковенко. — Х.: Вид-во «Ранок», 2017. — 128 с. — (Сучасна дошкільна освіта).
ISBN 978-617-09-3343-0
У книзі вміщено сценарії інтерактивних вистав просвітницько-виховної спрямованості для проведення в групах дітей старшого дошкільного віку. Вистави допоможуть дітям пізнавати довкілля, збагачувати духовний світ і формувати навички здорового способу життя. Водночас завдяки цікавим сюжетам і гумору вони стануть веселими розвагами для дітей. Електронний додаток на CD містить аудіозаписи вистав і свят в авторському читанні. Видання призначене для педагогів дошкільних навчальних закладів і всіх дорослих — організаторів дитячого дозвілля.
УДК 792.97:373.2