Прописи для дошкільнят

код: Н443006У

Цепова І. В.

Прописи для дошкільнят / І. В. Цепова. — Х. : Вид-во «Ранок», 2017. — 48 с. : іл.
ISBN 978-966-672-411-6
Від рівня підготовки дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання письма в 1-му класі. Виконуючи завдання даних прописів, ваш малюк навчатиметься правильно тримати олівець і ручку, писати елементи писемних букв і навіть не буде здогадуватися про те, що вчиться писати. Ваша дитина буде розфарбовувати, наводити й штрихувати цікаві пізнавальні малюнки, відгадувати загадки й проходити малюнкові лабіринти, викладати фігурки з паличок, виконувати вправи пальчикової гімнастики, малювати й писати елементи рукописних букв. А це, у свою чергу, сприятиме розвитку дрібних м’язів кисті руки, логічного мислення, пам’яті дитини, формуванню практичних навичок письма, що набагато полегшить перший рік навчання малюка в початковій школі. Призначено для індивідуальних занять із дітьми 4–6 років під керівництвом батьків, гувернерів, вихователів дитячих садків.
УДК 372.3(072)