Ridnashkola - електронні книги
Англійська мова. 9 клас : відповіді до всіх завдань

Англійська мова. 9 клас : відповіді до всіх завдань

код: И146052УА
автор:

Мясоєдова С. В.

Англійська мова. 9 клас : відповіді до всіх завдань. До посібника «Англійська мова. 9 клас. Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації» / С. В. Мясоєдова, О. М. Павліченко. — Х. : Вид-во «Ранок», 2017. — 32 с. — (Серія «Екзамен без проблем».)
ISBN 978-617-09-3226-6
Посібник укладено відповідно до видання «Англійська мова. 9 клас. Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації» (уклад. Коса І. Т., Задубняк Ю. А., Мясоєдова С. В., Пащенко Л. В., Чернишова Ю. Т.).
Матеріал у посібнику подано у зручній формі для системної й ефективної підготовки учнів до екзамену. Книга допоможе учням 9 класу підготуватися до державної підсумкової атестації з англійської мови. Теми можуть бути також використані під час підготовки до уроків у 9—11 класах загальноосвітніх шкіл. Для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.016](079)
ББК 81.2Англ-922 

15.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF