Ridnashkola - електронні книги
Англійська мова. 11 клас : Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумк

Англійська мова. 11 клас : Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумк

код: И610009УА
автор:

Коса І. Т.

Англійська мова. 11 клас : Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації / І. Т. Коса, О. О. Ходаковська, Ю. А. Задубняк, Ю. Т. Чернишова. — Х. : Вид-во «Ранок», 2017. — 80 с.
ISBN 978-617-09-3191-7
Посібник укладено відповідно до чинних вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації.
Видання містить 20 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови та писемного мовлення. Всі тести мають різний рівень складності, тож учитель зможе дібрати варіанти робіт на власний розсуд. Посібник має електронний додаток, який вміщує методичні рекомендації щодо проведення ДПА, додаткові варіанти тестів, критерії оцінювання атестаційних за-
вдань, а також титульну сторінку роботи та бланк відповідей. Увесь додатковий матеріал учитель зможе БЕЗКОШТОВНО скачати на сайті www.e-ranok.com.ua*. Для учнів 11-х класів загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладів, учителів англійської мови.
УДК [811.111:37.091.26](076.1)
ББК 74.268.1Англ 

15.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF