код: Т610011У

Т. Л. Корнієнко, В. І. Фіготіна

Математика. 9 клас : Збірник завдань для проведення Державної підсумкової атестації / уклад. Т. Л. Корнієнко, В. І. Фіготіна. — Х. : Вид-во «Ранок», 2017. — 32 с. + Додаток (32 с.)
ISBN 978-617-09-3193-1
Збірник містить тренувальні завдання за курсом математики 5–9 класів та 15 варіантів робіт для підготовки до ДПА з математики у 9 класі. Кожний варіант складається із 18 завдань для учнів загальноосвітніх класів або з 21 завдання для учнів класів із поглибленим вивченням математики. До збірника пропонується електронний додаток із двома варіантами завдань, які можна безкоштовно завантажити і роздрукувати. Призначено для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики.
УДК [51: 37.091.275]
ББК 74.262.21