Школа майбутніх відмінників: психологічні заняття з підготовки дітей до навчання в школі

М. Л. Кривоніс, О. Л. Дроботій.

Школа майбутніх відмінників: психологічні заняття з підготовки дітей до навчання в школі / М. Л. Кривоніс, О. Л. Дроботій. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 176 с. — (Серія «Дошкільному психологу»).— 1 електронний опт. диск (CD-ROM)
ISBN 978-17-09-2957-0
У посібнику запропоновано систему психологічної роботи з дітьми, спрямованої на підготовку їх до успішного навчання в школі. Видання містить 35 розгорнутих конспектів занять, побудованих в ігровій формі з урахуванням психологічних особливостей дітей старшого дошкільного віку на основі циклу авторських казок «Пригоди в Чарівній школі», а також план і зразки семінарських занять із батьками майбутніх школярів. У безкоштовному додатку на CD подано наочний матеріал для виконання ігрових вправ. Посібник буде корисним практичним психологам, соціальним педагогам, вихователям старших дошкільних груп, студентам психологічних і педагогічних спеціальностей та батькам, які бажають самостійно готувати дитину до навчання в школі.
УДК 373.29.159.922.7
ББК 88.8+74.102