Вимовляйчик : Вчуся вимовляти звуки [с], [ш]

код: Н201013У

Рожнів Валентина Миколаївна

Вимовляйчик : Вчуся вимовляти звуки [с], [ш] / В. М. Рожнів. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 32 с. : іл.
ISBN 978-617-09-2696-8
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звуки [с], [ш]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати речення, читати (або повторювати за дорослим), вчити напам’ять вірші, скоромовки, тощо. Усі завдання мають навчально-розважальний характер, орієнтовані на подолання мовних труднощів, автоматизацію звуковимови, розвиток зв’язного мовлення, розширення словникового запасу дитини. Посібник призначений для молодших школярів, їхніх батьків, логопедів, учителів початкової школи.
УДК [37.016:003-028.31](076)
ББК 81.2(4Укр)я71