Крок до успіху: психологічний супровід обдарованих дітей

Світлана Вікторівна Бащенко, Дінара Миколаївна Фед

Крок до успіху: психологічний супровід обдарованих дітей / С. В. Бащенко, Д. М. Федорова, Н. В. Юхно. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 192 с. — (Серія «Бібліотека шкільного психолога»).
ISBN 978-17-09-2869-6
У посібнику подано систему тренінгових занять з учнями, семінари-практикуми з педагогами і батьками, а також теоретичні матеріали про навчання й розвиток обдарованих дітей і психологічну підготовку їх до інтелектуально-творчих змагань, конкурсів, учнівських олімпіад. Видання містить практичні рекомендації шкільним психологам щодо організації роботи з педагогічним колективом із метою створення умов для підтримки обдарованих дітей, їхнього розвитку та реалізації творчих здібностей.
Посібник призначений для роботи практичних психологів із педагогами, учнями та батьками, а також для вчителів, які працюють з обдарованими дітьми. Матеріали апробовані в практичній діяльності авторів-укладачів, на виставках-презентаціях педагогічних ідей і технологій.
УДК 37.015.311
ББК 74.202.4