Ridnashkola - електронні книги
Крок до успіху: психологічний супровід обдарованих дітей

Крок до успіху: психологічний супровід обдарованих дітей

код: О901109У
автор:

Світлана Вікторівна Бащенко, Дінара Миколаївна Фед

Крок до успіху: психологічний супровід обдарованих дітей / С. В. Бащенко, Д. М. Федорова, Н. В. Юхно. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 192 с. — (Серія «Бібліотека шкільного психолога»).
ISBN 978-17-09-2869-6
У посібнику подано систему тренінгових занять з учнями, семінари-практикуми з педагогами і батьками, а також теоретичні матеріали про навчання й розвиток обдарованих дітей і психологічну підготовку їх до інтелектуально-творчих змагань, конкурсів, учнівських олімпіад. Видання містить практичні рекомендації шкільним психологам щодо організації роботи з педагогічним колективом із метою створення умов для підтримки обдарованих дітей, їхнього розвитку та реалізації творчих здібностей.
Посібник призначений для роботи практичних психологів із педагогами, учнями та батьками, а також для вчителів, які працюють з обдарованими дітьми. Матеріали апробовані в практичній діяльності авторів-укладачів, на виставках-презентаціях педагогічних ідей і технологій.
УДК 37.015.311
ББК 74.202.4

25.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF