Наш клас: Виховна година. 8 клас

код: О198009У

Токар Оксана Володимирівна, Могила Наталія Юріївна

Виховна година. 8 клас / О. В. Токар, Н. Ю. Могила, І. П. Маланова. — Х. : Вид-во «Ранок», 2016. — 160 с. — (Серія «Наш клас»).
ISBN 978-617-09-2839-9
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 8 класу. Мета посібника — допомогти класному керівникові урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі. Ця книга стане цінним помічником для вчителя, який прагне тематично збагатити виховні години, налагодити дружні стосунки між дітьми, налаштувати їх на творчість.
Видання рекомендовано класним керівникам.
ББК 74:200.58

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.