Математика: 2 кл.: підруч. для ЗНЗ: у 2 ч., Ч. 2

код: Н470075У

Гісь Ольга Михайлівна, Філяк Ірина Василівна

Математика: 2 кл.: підруч. для загальноосвітн. навч. закл.: У 2 ч., Ч. 2 / О. М. Гісь, І. В. Філяк. — Харків, Видавництво «Ранок», 2016. —
176 с. : іл. ISBN 978-617-09-2723-1
Підручник створений відповідно до чинної Програми з математики для початкової школи. Це інноваційний підручник, у якому використані ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він щедро проілюстрований, наповнений веселими ігровими сюжетами, що підвищує мотивацію учнів до навчання. Підручник складається з двох частин, містить достатньо завдань для самоконтролю та закріплення матеріалу, для розвитку обох типів мислення – репродуктивного та продуктивного. Крім пізнавальних завдань, у підручнику є також багато вправ на розвиток логіки, кмітливості та уваги. Завдання в підручнику наближені до щоденного життя дитини та сфери її інтересів, що допоможе дитині зрозуміти, де можна застосувати здобуті знання.
Для учнів другого класу загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
УДК [51:016](075.2)
ББК 22.1я71