Ridnashkola - електронні книги
Українська мова і література. Власне висловлення: робочий зошит. ЗНО-2016

Українська мова і література. Власне висловлення: робочий зошит. ЗНО-2016

код: Л0681У
автор:

ЛІТВІНОВА Інна Миколаївна, ГАРЮНОВА Юлія Олегівна

Українська мова і література. Власне висловлення : робочий зошит / І. М. Літвінова, Ю. О. Гарюнова. — Київ : Літера ЛТД, 2016. — 64 с. — (Серія «Зовнішнє незалежне оцінювання»). ISBN 978-966-178-640-9
Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного висловлення на ЗНО. Зокрема, увагу приділено основним правилам побудови тексту, особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв’язку між частинами тощо. Запропоновано завдання на актуалізацію знань, що допоможуть уникнути найпоширеніших лексичних та граматичних помилок у конкретних частинах висловлення. У кінці кожного заняття подано теми з орфографії та пунктуації, рекомендовані для самостійного опрацювання, з посиланнями на посібники серії «Грамотій». Теоретичний матеріал подано доступно й лаконічно; виконання практичних завдань дозволить якісно закріпити вивчене. Видання призначене для учнів старших класів, абітурієнтів, учителів і репетиторів, а також усіх, хто прагне здобути й удосконалити вміння грамотно й переконливо висловлювати свої судження.
УДК 811.161.2(076.5)
ББК 81.2Укр
 

12.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF